Аксесоар за сървър HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Аксесоар за сървър HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

148,80 лв. с ДДС

Код: AJ836Amt Категории: ,

Налично за предварителни продажби

0% на 4 вноски по 31.00

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:

31.00 лв.
93.00 лв.
Днес
до 30 дни

Купи сега. Избери схема на изплащане:

Пазарувай за суми от 40 до 400 лв. – без лихва и без такси.
Плащаш 25% от стойността на покупката веднага, а останалите 75% в рамките на следващите 30 дни изцяло онлайн.

Всичко, което ни трябва са твоите: имена, телефон, ЕГН, имейл, адрес, номер на лична карта.
Увери се, че и мобилният ти е под ръка.

Пазарувай удобно още сега!

31.00 лв.
31.00 лв.
31.00 лв.
31.00 лв.
Днес
до 1 месец
до 2 месеца
до 3 месеца

Купи сега. Избери схема на изплащане:

Пазарувай за суми от 40 до 400 лв. – без лихва и без такси.
Плащаш 25% от стойността на покупката веднага, а останалите 75% на равни вноски, в следващите 3 месеца.

Всичко, което ни трябва са твоите: имена, телефон, ЕГН, имейл, адрес, номер на лична карта.
Увери се, че и мобилният ти е под ръка.

Пазарувай удобно още сега!

Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 100 до 30000 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!

Виж схемите, които предлагаме
Добави в количката
Заяви и купи сега
Откажи
or

Аксесоар за сървър HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Предназначен за Сървъри
Тип Network Cable (Multimode Fiber Optics)
Тип конектор 1 LC, M
Тип конектор 2 LC, M
Дължина, m 5 m.
Цвят Blue
Други Compliant Standards: OM3